Aces SA
z nedávné doby:
 • Seznamte se prosím s informacemi o čištění bioplynu.
 • Seznamte se, prosím, s naší nabídkou filtrů vyrobených z HDPE
 • Filtry Ferrotex – už v nabídce ACES SA
 • uhlí SORBOTECH – prohlédněte si široké spektrum naši

vypočítat pokles tlaku

průtok vzduchu
 m3/h
rozměry uhlíkového podloží
délka:
 m
šířka:
 m
tloušťka:
 m
nebo
poloměr:
 m
výška:
 m
typ a velikost uhlí
výsledek:
 kPa/m

Filtry Ferrotex

Filtrační podloží, jako jsou sušené filtrační písky, Hydro – Antracit nebo katalytické materiály, využívá každá stanice na úpravu vody. Tvoří výplně filtrů a využívají se na příklad k odstraňování sloučenin železa nebo manganu. Řada filtrů FERROTEX je součástí nabídky firmy ACES SA cílenou na klienty, kteří hledají komplexní řešení pro úpravu pitné vody.

Filtry FERROTEX jsou základem vybavení každé stanice na úpravu vody. Využívají se na odstraňování sloučenin železa, manganu, sloučenin dusíku nebo kalnosti. Jako výplně filtrů se používají antracity a filtrační písky.

Technická charakteristika filtrů:

 • Materiálové provedení: díly filtru (konvexní dna, válcovitá část, tryskové dno, vstupy, hrdla apod.) vyrobené z uhlíkové oceli disponující atesty. Tlakový filtr může být vyroben také z austenitických ocelí (v kat. AISI 304, 316L)
   
 • Pracovní tlak Pmax = 6 barů, přípustná teplota T = 20ºC
   
 • Ochrana proti korozi: vnitřní - polyesterová pryskyřice nebo epoxidová pryskyřice s atesty Polského hygienického ústavu pro kontakt s pitnou vodou před dřívější přípravou povrchu v souladu s třídou čistoty Sa2,5, vnější - v souladu s normou DIN EN ISO12944 v kategorii korozívnosti C3 M. Existuje možnost antikorozní ochrany v souladu s třídami korozívnosti - C3 - C5. Nabízíme také možnost oboustranného žárového pozinkování a nanesení ebonitového vnitřního obložení.
   
 • Vybavení filtru: vstupy - horní, dolní, oční; přírubová hrdla; tryskové dno s filtračnímu tryskami nebo laterální filtrační systém.
   
 • Výrobce na individuální přání klienta umožňuje zanesení konstrukčních změn do konstrukce filtru, které zahrnují umístění a průměr připojovacích hrdel a vstupních otvorů, změnu výšky válcovité části filtru, využití různých typů vík.

Každý z filtrů Ferrotex je dostupný ve dvou variantách provedení představených na obrázcích níže.

Filtr Ferrotex - schéma 1

Filtr Ferrotex - schéma 1

Filtr Ferrotex - schéma 2

Filtr Ferrotex - schéma 2

Popis hrdel

M – automatický odvzdušňovač, T – ruční odvzdušňovač, L – přisypávací poklop, E – hrdla přívodu a odtoku vody, K – revizní vstup 

Tabulka níže představuje rozměry filtrů (kliknout pro zvětšení).

Filtry Ferrotex - rozměry

Filtry Ferrotex - rozměry
 

Kontakt

ACES SA

ul. Łużycka 10
81-537 Gdynia
Poland

tel. +48 58 622 63 50
tel / fax. +48 58 623 30 17

aces@aces.pl

Copyright 2020 Aces SA