Sorbofil® GB


jsou vysoce výkonné uhlíkové filtry určené pro čištění plynů, jejichž konstrukce zajišťuje maximální dobu kontaktu čištěného média s uhlíkovým podložím. Díky konstrukcím filtrů a rozmístění uhlíkového podloží umožňují filtry Sorbofil® GB čistit plyny s vysokou průtokovou rychlostí při relativně nízkém poklesu tlaku. Filtry Sorbofil® GB se vyznačují širokým rozsahem průtoku plynu v závislosti na variantě od 1 000 do 40 000 m³/h.

Sorbofil® GPE


jsou vysoce výkonné uhlíkové filtry určené pro čištění plynů, jejichž konstrukce zajišťuje maximální dobu kontaktu čištěného média s uhlíkovým podložím. Provedení z plastu HDPE umožňuje použití filtrů Sorbofil® GPE pro aplikace se zvýšeným rizikem koroze. Filtry Sorbofil® GPE se vyznačují širokým rozsahem průtoku plynu v závislosti na variantě od 350 do 5 500 m³/h.

Sorbofil® GS


jsou vysoce výkonné uhlíkové filtry určené pro čištění plynů, jejichž konstrukce zajišťuje maximální dobu kontaktu čištěného média s uhlíkovým podložím. Díky sorpčním vlastnostem aktivního uhlí se mohou filtry Sorbofil® GS 1 používat pro odstraňování organických a některých anorganických nečistot ze vzduchu a plynů. Filtry Sorbofil® GS se vyznačují širokým rozsahem průtoku plynu v závislosti na variantě od 200 do 3 000 m³/h.