NOVOST! Výběr filtru

Filtry pro čištění plynů

Spustili jsme:


Filtrów
GPE

Filtrów
GS

Filtrów
GB

K čemu se používají naše uhlíkové filtry Sorbofil®?

Zdrojem nepříjemných zápachů jsou přirozené procesy, k jimž dochází v přírodě, jakož i procesy související s lidskými aktivitami. Uhlíkové filtry Sorbofil® se používají při odstraňování organických a anorganických chemických sloučenin ze vzduchu. Organické sloučeniny, nazývané VOC (těkavé organické látky) jsou odstraňovány v procesu fyzikální adsorpce. V případě anorganických sloučenin používané vhodně zvolené impregnované aktivní uhlí Sorbotech® odstraňuje nečistoty chemickou adsorpcí. Vzhledem k narůstajícímu problému obtěžování zápachem a ve snaze naplnit očekávání našich zákazníků týkající se účinnosti filtrace využíváme při výrobě filtrů naše dlouholeté zkušenosti a praxi. Efektivita a hospodárnost práce jsou nejdůležitější přednosti uhlíkových filtrů Sorbofil® určených pro čištění vzduchu.

Ekologická řešení jsou nezbytná v téměř každé výrobní firmě.

Malířství a lakýrnictví

Malířství a lakýrnictví

odstraňování těkavých organických látek (VOC) ze vzduchu
Bioplyn

Bioplyn

úprava bioplynu; odstraňování siloxanů, odstraňování těkavých organických látek, odstraňování sirovodíku (H2S)
Čištění odpadních vod

Čištění odpadních vod

dezodorizace vzduchu, dočišťování odpadních vod
refinerie

Rafinerie

čištění polotovarů, čištění vzduchu
Spalovny odpadu

Spalovny odpadu

odstraňování dioxinů a furanů ze spalin
przemysł spożywczy

Potravinářský průmysl

dezodorizace vzduchu, odstraňování zápachu, čištění polotovarů

Sorbofil® GB


jsou vysoce výkonné uhlíkové filtry určené pro čištění plynů, jejichž konstrukce zajišťuje maximální dobu kontaktu čištěného média s uhlíkovým podložím. Díky konstrukcím filtrů a rozmístění uhlíkového podloží umožňují filtry Sorbofil® GB čistit plyny s vysokou průtokovou rychlostí při relativně nízkém poklesu tlaku. Filtry Sorbofil® GB se vyznačují širokým rozsahem průtoku plynu v závislosti na variantě od 1 000 do 40 000 m³/h.

Sorbofil® GPE


jsou vysoce výkonné uhlíkové filtry určené pro čištění plynů, jejichž konstrukce zajišťuje maximální dobu kontaktu čištěného média s uhlíkovým podložím. Provedení z plastu HDPE umožňuje použití filtrů Sorbofil® GPE pro aplikace se zvýšeným rizikem koroze. Filtry Sorbofil® GPE se vyznačují širokým rozsahem průtoku plynu v závislosti na variantě od 350 do 5 500 m³/h.

Sorbofil® GS


jsou vysoce výkonné uhlíkové filtry určené pro čištění plynů, jejichž konstrukce zajišťuje maximální dobu kontaktu čištěného média s uhlíkovým podložím. Díky sorpčním vlastnostem aktivního uhlí se mohou filtry Sorbofil® GS 1 používat pro odstraňování organických a některých anorganických nečistot ze vzduchu a plynů. Filtry Sorbofil® GS se vyznačují širokým rozsahem průtoku plynu v závislosti na variantě od 200 do 3 000 m³/h.

Kontaktní formulář


Název firmy *

E-mail *

Phone number *
Obsah dotazu *


Dotaz byl odeslán.

Děkujeme
Error, please retry. Your message has not been sent